czerwiec 2022 archive

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Życzymy spokojnych i udanych wakacji!

Kontynuuj czytanie

Kiedy to zleciało…

Słowa te towarzyszyły uroczystości pożegnania szkoły, w której wzięli udział uczniowie klasy ósmej, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście. Podczas akademii nie zabrakło śmiesznych, ale też wzruszających momentów. Uczniowie skierowali do obecnych słowa wdzięczności za ich pracę oraz wspólnie spędzone lata. Absolwentom naszej szkoły życzymy powodzenia i cudownych leniwych wakacji.

Kontynuuj czytanie

Nagroda Wójta w roku szkolnym 2021/2022

Informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły, Magdalena Wypasek i Natasza Litwa, otrzymały Nagrodę Wójta Gminy Skołyszyn dla najzdolniejszych uczniów szkoły. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Wycieczka do Wioski indiańskiej Hokka Hey

Zabawa, śpiew, tańce, dmuchańce – czyli klasy I, II, III w indiańskiej wiosce Hokka Hey   w Kunowej Zapraszamy na fotorelację.

Kontynuuj czytanie

Dzień Mamy i Taty w grupie „Słoneczka”

21.06 .2022 grupa Słoneczka wraz z Paniami przedstawiły program dla mam i tatusiów.  W humorystycznych scenkach ukazały troskę Rodziców o swoje dzieci. Na koniec wręczyły przygotowane przez siebie upominki , złożyły życzenia i wykrzyczały: MAMO, TATO, KOCHAMY WAS!!!

Kontynuuj czytanie

Gminne zawody lekkoatletyczne roczników 2007 i 2008

15 czerwca odbyły się Gminne zawody lekkoatletyczne  roczników 2007 i 2008.   3 miejsce w biegu na 60 metrów zdobyła Emilia Kurowska. 2 miejsce w skoku w dal zdobyła Emilia Kurowska. 1 miejsce w pchnięciu kulą zdobył Aleksy Grzywacz. 5 miejsce w biegu na 600 metrów zdobył Kamil Zięba. 2 miejsce w biegu na 60 …

Kontynuuj czytanie

Spotkanie z pracownikami Straży Ochrony Kolei

9 czerwca  odwiedzili nas panowie ze Straży Ochrony Kolei. Spotkanie poświęcone było bezpieczeństwu na terenie kolejowym, w pociągu i na przejeździe kolejowym. Panowie w ciekawy i przystępny sposób przedstawili elementarne zasady bezpieczeństwa. Dzieci miały także możliwość poznania wyposażenia funkcjonariusza. Jednak najwięcej emocji wzbudził pokaz technik samoobrony, niezbędnych w codziennej służbie.

Kontynuuj czytanie

Z wizytą w mini zoo w Wolicy

9 czerwca  przedszkolaki z grupy „Motylki” odwiedziły mini zoo w Wolicy.    Podczas pobytu dzieci miały okazję z bliska obejrzeć zwierzęta tj.: alpaki, lamy, daniele, strusie, króliki, kury, indyki, pawie i inne. Przyglądanie się zachowaniu zwierząt budziło wiele emocji. Dużym przeżyciem było ich głaskanie i karmienie. Po zwiedzaniu mini zoo uczniowie udali się na plac …

Kontynuuj czytanie

Otwarcie boiska w Lisowie

8 czerwca 2022r. nasi uczniowie dzisiaj wzięli udział w otwarciu boiska w Lisowie i Turnieju „Baw się razem z nami” o puchar Wójta Gminy Skołyszyn. Zajęliśmy IV miejsce i zdobyliśmy medale, dyplom oraz piłki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Kontynuuj czytanie

Sukces w konkursie matematycznym

7 czerwca 2022 r. trzyosobowa drużyna z klasy trzeciej – Ania Sanocka, Jonatan Barzyk, Mateusz Stój – zdobyła III miejsce w Gminnym Konkursie „Mały matematyk”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Święcanach. Gratulujemy sukcesu.

Kontynuuj czytanie