grudzień 2023 archive

Wigilia w grupie Motylków i Słoneczek

    22 grudnia 2023 r. odbyły się Wigilie klasowe, w tym Wigilia w  grupie przedszkolnej „Motylki”  oraz „Słoneczka”. 

Jasełka

   22 grudnia 2023 r. cała społeczność szkolna miała okazję zobaczyć  Jasełka przygotowane przez młodszych uczniów.  Po wspaniałym i wzruszającym  przedstawieniu  pani dyrektor wręczyła uczniom nagrody za udział w konkursach szkolnych oraz gminnych. Zapraszamy na fotorelację.

Szkolny konkurs z języka angielskiego

   21 grudnia  2023 r. odbyła się kolejna edycja szkolnego  konkursu z języka angielskiego  „Bitwa na słowa”, w którym brali udział uczniowie klasy drugiej oraz trzeciej. I miejsce zdobyła uczennica klasy trzeciej Maja Klisiewicz, natomiast drugie i trzecie miejsce zajęli kolejno Maksymilian Jajko oraz Patryk Jajko. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na wiosenną edycję konkursu.

Świąteczne magiczne wioski

   W ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia klasa II oraz III wykonała  świąteczne magiczne  wioski.  Gratulujemy talentu.

Wyjazd na basen

    15 grudnia 2023 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach na basenie. Wycieczka była świetną formą rozrywki i integracji. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności pływackie oraz odprężyli się i zrelaksowali.

Warsztaty zdobienia muffinek

     15 grudnia 2023 r. dzieci z grupy „Motylki” wzięły udział w warsztatach zdobienia muffinek, które poprowadziła mama jednego z przedszkolaków. Dzieciaki podczas zajęć miały okazję zapoznać się z produktami, z których robi się słodkości, a następnie przystąpiły do dekoracji swoich babeczek. Jedną muffinkę zrobiły na wzór renifera, natomiast drugą dzieci mogły udekorować dowolnie. …

Kontynuuj czytanie

XVII Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży

  Pragniemy z radością poinformować, że jedna z naszych uczennic, z klasy 6, Zuzanna Danisz, wzięła udział w  XVII Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży, zorganizowanym przez Jasielski Dom Kultury w Jaśle.   Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem:  „Jan Matejko oczami dzieci „. Wśród nadesłanych 156 prac, jury przyznało sześć nagród i sześć wyróżnień. …

Kontynuuj czytanie

Podkarpacki konkurs recytatorski

8  grudnia 2023 r. w sali widowiskowej WDK w Rzeszowie odbyły się finałowe prezentacje artystyczne w ramach Podkarpackiego Konkursu Recytatorskiego „Literatura i dzieci” pt. „Uśmiechnięte wiersze i wesołe piosenki”. Mateusz Stój z klasy V otrzymał nagrodę od jury dziecięcego. Gratulacje!

Konkurs Kartka Świąteczna z Gminy Skołyszyn

8 grudnia 2023 r.  w GOKiCZ w Skołyszynie odbyło się uroczyste ogłoszenie i wręczenie nagród z konkursu plastycznego „KARTKA ŚWIĄTECZNA Z GMINY SKOŁYSZYN”. W kategorii wiekowej: – klasy I -III : PIERWSZE miejsce ex aequo zajęli Zosia Mroczek i Krzysiu Mytych z klasy II ; – klasy IV- VI : PIERWSZE miejsce zajęła Zuzia Danisz, …

Kontynuuj czytanie

Wizyta Świętego Mikołaja

Mikołaj to taki święty, co dzieciom przynosi prezenty. Przychodzi do nas nocą, gdy na niebie gwiazdki migoczą. Ma brodę siwą i wąs kręcony, Gruby brzuszek i płaszczyk czerwony.   6 grudnia w naszej szkole pojawił się długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Zapraszamy na fotorelację.