grudzień 2022 archive

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Dyrektor Szkoły Podstawowej   w Przysiekach życzy gronu pedagogicznemu, pracownikom, uczniom  oraz rodzicom, aby te święta, a także cały nadchodzący rok upływał Wam  w radości i spokoju, by nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil.

Kontynuuj czytanie

Spektakl Król Maciuś

Uczniowie klas I-III wzięli udział w spektaklu dla dzieci „Król Maciuś ” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie. Bardzo dziękujemy za wspaniałe przedstawienie.

Kontynuuj czytanie

Warsztaty malowania bombek choinkowych 2022

Klasy 1 – 3 wzięły udział w mikołajkowych warsztatach malowania bombek choinkowych. Impreza zorganizowana została przez Muzeum Regionalne w Jaśle, a ozdabiana baniek uczyły przesympatyczne Panie z firmy „Dagmara” z Jasła. Dzieci były zachwycone, a wykonane własnoręcznie bombki, najpiękniejsze na świecie.

Kontynuuj czytanie

Wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie I każde dziecko prezent dostanie. 6 grudnia  odwiedził nas Święty Mikołaj. Dzieci czekały z niecierpliwością na Niego i na prezenty. Zapraszamy na fotorelację.

Kontynuuj czytanie

Warsztaty świąteczne w Muzeum Regionalnym w Jaśle

Czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia może być znakomitą formą spędzenia wolnego czasu z dziećmi. Kreatywnie i bez komputera. Radość jaką przynosi efekt wykonanej pracy, wynagradza wysiłek włożony w jej wykonanie. Taką radość przeżywali uczniowie naszej szkoły na warsztatach świątecznych w Muzeum Regionalnym w Jaśle w piątek 2.12.2022. Uczestnicy wykonali „świątecznego skrzata” z włóczki, pod …

Kontynuuj czytanie

Gminne zawody w tenisa stołowego

W dniu 30 listopada 2022 r.  w Szkole Podstawowej w Skołyszynie odbyły się  gminne zawody w tenisa stołowego w kategoriach klas  4-6 i 7-8. Nasza szkoła zaprezentowała się w bardzo dobrym stylu, gdyż w roczniku 4-6 zdobyliśmy I miejsce w składzie: Krzysztof Muzyka, Oliwier Berkowicz i Jakub Podolski. Natomiast starsza grupa zajęła III miejsce w …

Kontynuuj czytanie