Wycieczka do Bukowiny Tatrzańskiej

   W dniach 6 – 7 maja 2019 roku uczniowie naszej gminy w tym   trójka uczniów naszej szkoły brała udział w wycieczce do Bukowiny Tatrzańskiej, która była zorganizowana w ramach projektu Nowa Jakość Kształcenia w Gminie Skołyszyn.

    Uczniowie zostali zakwaterowani w pięknie położonym hotelu Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej. W trakcie wycieczki zwiedzili muzeum Tatrzańskiego Parku Narodowego, podziwiali widoki jadąc na Wielką Krokiew kolejką linową a także kolejką górską na Gubałówkę skąd rozciągał się cudowny widok na panoramę Tatr. Wieczorem mogli skorzystać z basenu a kolację zjedli w doskonałych humorach przy ognisku. Przez całe dwa dni uczniowie bawili się doskonale co było widać po uśmiechach na twarzy, zawarli nowe znajomości a także poznali polskie Tatry spacerując po Dolinie Chochołowskiej.