Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.25r. przedszkolaki z grupy Słoneczka i Motylki uczestniczyły w odchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ” milutkim przyjacielem „. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.
W tym wesołym dniu dzieci poznały historię tego święta, ciekawostki z życia niedźwiedzi, rozwiązywały zagadki. Przeszły tor przeszkód, bawiły się przy tematycznych piosenkach, wykonały pracę plastyczną a także liczyły ile miodku zjadł miś 🍯.
Wspólne leżakowanie ze swoim misiem przy delikatnych dźwiękach kołysanki dopełniły radosnego dnia w przedszkolu.